קיבלת
100 מתנה
×
×
לא נמצאו פריטים בסל הקניות שלך
× סגור סל קניות

שלמי אחרי שתמדדי - תקנון

שלמי אחרי שתמדדי - תקנון השירות


השימוש ההרשמה וההזמנה דרך אתר לאדילה מותנה בהסכמה לכל הוראותיו ותנאיו,והמשתמש/ת מצהיר כי לא תהיה לה או למי מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או הנהלת האתר ו/או בעלי האתר ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה ואו שירותי האתר השונים לרבות שירות שלמי אחרי שתמדדי וידוע כי השימוש באתר מהווה הסכמה לכל תנאיו.

 

*שימי ♥ שירות שלמי אחרי שתמדדי מתאפשר בעסקאות שיבוצעו באשראי בלבד על ידי ביצוע פקדון ללא חיוב האשראי אלא רק לאחר קבלת הפריטים ומדידתם, עסקאות שיבוצעו בצורת תשלום אחרת לרבות פייפאל , מזומן וכו' יבוצעו כרגיל ושירות שלמי אחרי שתמדדי אינו חל עליהם .


הסבר כללי על שירות שלמי אחרי שתמדדי

שלמי אחרי שתמדדי הינו שירות חדש ומהפכני המאפשר לך למדוד בבית את הפריטים ולהחליט אילו מהפריטים ברצונך לרכוש ואילו מהם את מעוניינת להחזיר .

וזה פשוט כמו שזה נשמע - את מקבלת את הפריטים עם שליח עד הבית מודדת , ורק אחר כך משלמת !


שלמי אחרי שתמדדי - איך קורה הקסם ?

כל שעלייך לעשות הוא להוסיף לסל את הפריטים שתרצי שיגיעו אלייך למדידה .


את מוכנה לזה ?

בשלב האחרון יהיה עלייך להזין כרטיס אשראי לפקדון בלבד , שימי לב ♥ - הכוונה היא שלא מתבצע חיוב בכרטיס האשראי שלך אלא רק לאחר 24 שעות מקבלת המשלוח ומדידת הפריטים בביתך, אנו נבצע את החיוב על כל הפריטים או את החיוב היחסי רק על הפריטים שאהבת בהתאם למה שתעדכני אותנו .


תנאי שירות בסיסיים

1.שירות שלמי אחרי שתמדדי יתאפשר לאחר אישור פקדון באשראי על מלוא סכום הפריטים שנלקחו למדידה

2.מדידת הפריטים וחיוב אוטומטי של העסקה או חלקה על ידי החברה יתבצעו לא יאחר מ 24 שעות מרגע קבלת הפריטים , על הלקוחה האחריות למדוד את הפריטים תוך 24 שעות מרגע קבלתם ולצור עמנו קשר במידה וברצונה להחזיר או להחליף את הפריטים שזה עתה נמדדו.

3.יובהר כי חברת לאדילה שומרת לעצמה את הזכות לבצע חיוב מלא לפקדון שהופקד במידה ולא ניתן להשיג את הלקוחה לאחר קבלת הפריטים.

4.שירות שלמי אחרי שתמדדי תקף בכרטיס אשראי בלבד על ידי ביצוע פקדון באשראי - בעת ההזמנה נלקח פקדון בלבד.

5.עסקאות pay-pal , מזומן או כל צורת תשלום אחרת יחוייבו כרגיל .

6.השירות מותנה בביצוע הזמנה עם שליח בלבד (לא תקף בהזמנות באיסוף עצמי).


עסקת פקדון בשירות שלמי אחרי שתמדדי

יובהר כי בסיום בחירת הפריטים מתבצעת עסקת פקדון אשר תאפשר לבית העסק חיוב מיידי של מלוא הסכום בכל רגע נתון וע"פ שיקול דעת חברת לאדילה בעמ .


החזרה של חלק מהפריטים

לקוחה המעוניינת להחזיר חלק מהפריטים שהתקבלו תחויב רק על הפריטים שהחליטה להשאיר אצלה

תשלום המשלוח יבוצע בהתאם למחירון השילוח הקיים באתר ובהתאם למספר הפריטים שהחליטה להשאיר אצלה.


החלפת פריטים

החלפות פריטים מתבצעות על ידי שליח עד הבית - חינם בהחלפה הראשונה :)


החזרה של כל הפריטים שקיבלת

במידה ותחליטי להחזיר את כל הפריטים שביקשת למדוד אנו נדאג לבצע איסוף של הפריטים מביתך

על ידי שליח ממש באותו אופן בו קיבלת אותם - חינם עם שליח עד הבית .

(יש לצור עמנו קשר לתאום ההחזרה/החלפה 03-6773232).


במקרה של שימוש בפריטים

עלייך לדאוג להחזיר אלינו את הפריטים באריזתם המקורית ושהטיקט וסרט הבטחון מוצמדים אליהם בשלמותם ושלא נעשה בהם שימוש מעבר למדידתם .

אנו עורכים בדיקות קפדניות לפריטים שחזרו ובמידה ויימצא שבוצע שימוש מעבר למדידה של אותו פריט חברת לאדילה שמורת לעצמה את הזכות לגבות את מלוא מחיר הפריט מסכום הפקדון שהופקד .


אישור הפריטים על ידי הלקוחה

לאחר קבלת הפריטים יהיה ברשותך 24 שעות לבצע מדידה ובדיקה של הפריטים ,

חיוב הפקדון מבוצע באופן אוטומטי לאחר קבלת הפריטים אלא אם כן הודעת לנו אחרת בטלפון 03-677-3232 .


שימי לב

אתר לאדילה שומר לעצמו את הזכות במקרה של החזרה או החלפה לחיוב החזר בהתאם לתקנון האתר בניכוי דמי משלוח בתוספת 5% מסך הקניה או 100 שח הזול מבניהם בהתאם לחוק הגנת הצרכן .

 

*על הפריטים לחזור עם סרט הבטחון המוצמד אליהם וכן עם הטיקט המקורי .

*לא ניתן להחזיר פריטים שנרכשו בסייל - יבוצע זיכוי בלאדיקש לרכישה הבאה באתר בלבד.

*לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט - יינתן זיכוי באתר .

*לא ניתן להחזיר או להחליף בגדי ים (בהתאם לתקנות משרד הבריאות).


זכויות יוצרים

שירות שלמי אחרי שתמדדי דרך פעולתו ותהליך הרכישה החדש הומצא על ידי חברת לאדילה בעמ הינו שירות ייחודי לחברת לאדילה בעמ ופרי דמיונם מחשבתם,המצאתם ויצירתם של חברת לאדילה בעמ  אשר הושקעו בו ובדרכי פעולתו ובמערכותיו מחשבה ומשאבים רבים ,כמו כן אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר ואו משירות שלמי אחרי שתמדדי וכן כל העתקה של תהליך ייחודי זה ייחשב להפרה של זכויות יוצרים וקניין רוחני ואין לשכפל או להעתיק בשום צורה .


1. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים,מלל כלשהו באתר ,תקנון האתר,מאמרים באתר, גרפיקה עיצוב ,שירות שלמי אחרי שתמדדי, נתוני האתר ורשימת דגמים ושמותם הנם רכושה הבלעדי של חברת לאדילה בעמ ואין להעתיק ואו לשכפל אותם מבלי רשות בכתב מנציג חברת לאדילה .

2. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב בגדים, תמונות הבגדים וכיוצא בזאת, בלא קבלת רשותה של לאדילה מראש ובכתב.

3. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים בבסיס הנתונים, ברשימת המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים בו, בלא קבלת הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב.   

4. השם לאדילה בע"מ וכן שם המתחם הינם רכושם הבלעדי של חברת לאדילה בעמ ולא יעשה בהם שימוש בלי אישור בכתב מנציג לאדילה בעמ.

 

הרשמה לאתר :

בהרשמה לאתר המשתמש מסכים לקבל מאיתנו מיילים פרסומיים וסמסים - sms , push notification מבצעים והנחות ייחודיות לחברים הרשומים במייל ובסמס וכן  הודעות על מבצעים , הנחות , סייל שישלחו מעת לעת באפליקציית לאדילה ובאמצעים האחרים המקובלים , במידה והמשתמש יחליט שלא לקבל את העדכונים השונים עומדת באפשרותו האופציה להסיר עצמו מרשימת התפוצה באמצעות שליחת מסרון סמס חוזר עם המילה "הסר" (לרשימת התפוצה בסמס) ולהסרה מרשימת התפוצה במייל יש להקליק על הלינק התחתון המצורף למייל עם הכיתוב unsubscribe from this list או לחיצה על הלינק "להסרה מרשימת התפוצה " ולהזין את כתובת המייל הרצויה להסרה ע"פ ההוראות .

 
**בקשה להסרה בכל צורה שהיא מרשימת התפוצה של המייל וה sms תתבצע תוך 48 שעות מרגע שליחת "הסר" בסמס ואו לחיצה על קישור ההסרה מרשימת התפוצה במייל .
 
נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא ועניין לאדילה בע"מ.
אימייל :service@ladila.co.il
שירות לקוחות לאדילה : 03-677-3232 א-ה מהשעה 10:00 ועד 15:00 בערב
 
חשוב מאוד - על מנת להחליף או להחזיר פריט 
אנא צרי עמנו קשר טלפוני - מבטיחים להוציא אותך מרוצה! 03-677-32-32